СФК « Буковина» переміг у виїзному матчі проти «Гірник-Спорт»

Жовто-чорні здобули перемогу у матчі на виїзді.

Архівне фото «Шпальти»

Сьогодні, 19 травня, СФК «Буковина» зіграв матч 9-го туру другого етапу Першої ліги з СФК «Гірник-Спорт». Гра закінчилася з рахунком 2:3 на користь «Буковини».

Про це стало відомо з трансляції гри.

«Сухий лист» у виконанні жовто-чорних

У першому таймі на 28 хвилині гравець «Буковини» Владислав Дворовенко забиває мʼяч у ворота суперника. Це був «сухий лист» у виконанні команди жовто-чорних.

Проте вже на 33 хвилині першого тайму захисник команди «Гірник-Спорт» Євген Мороз зрівняв рахунок. Таким чином перший тайм завершився з рахунком 1:1.

У другому таймі, на 59 хвилині, мʼяч у ворота суперника забиває гравець жовто-чорних Роман Бодня. Цим самим виводить «Буковину» вперед. Проте вже на 68 хвилині господарі поля «Гірник-Спорт» зрівняли рахунок, 2:2. На 69 хвилині гри з подачі Бодні мʼяч у ворота господарів забиває Артур Новотрясов. Гра завершилася з рахунком 2:3 на користь «Буковини».

Довідка

Наразі «жовто-чорні» на першій сходинці у турнірній таблиці групи «Вибування» з 38 очками в активі.