Організатори закликають волонтерів долучились до команди та шукають меценатів, бо ресурсу, як грошового, так і людського, не вистачає.
Безкоштовний хаб для воїнів у Чернівцях за 4 місяці роботи прийняв до 200 людей.
Як розповідає «Шпальті» організаційний управлінець тактичної групи 4.5.0. Наталія Чобану, серед них є такі, що приїжджали лише на день, а інші – на тиждень.
Військовий Юрій проживає тут п’ять днів. Він зауважує, що це економить кошти. А також дає змогу познайомитися з іншими військовими.
«Люди намагаються полегшити життя військовослужбовців, оскільки їхнє життя і так пов’язане з незручностями, з постійними переміщеннями. І такі місця — вони дійсно дають відчути турботу про себе, відпочити, перевести дух і, взагалі, познайомитись навіть з такими схожими, які теж відбували службу, лікуються, підтримати один одного. Взагалі, я вдячний за те, що дали можливість тут побути», — говорить військовий Юрій.
Одного разу тут зупинилися 17 осіб, хоча ліжкомісць було лише на десятьох. Тоді довелось шукати додаткові місця.
«Ми не можемо відмовити нікому, бо хлопці переважно з інших областей. Хтось взагалі проживає дуже далеко, на милицях, без ноги, без руки, з поламаним, перебитим хребтом», — говорить Наталія.
Вона також зазначила, що потрібно зробити коридор, відремонтувати дах, який протікає. Також потрібні жалюзі, ролети, бо хлопці соромляться, не хочуть, щоб їх бачили.
За словами Наталії, вони хочуть розширити приміщення, втім відсутність меценатів ускладнює це. Для хабу потрібні мийні засоби та засоби особистої гігієни. А ще швидкі продукти приготування, кава, чай.
Організатори закликають волонтерів долучитись до команди, бо ресурсу не вистачає.
«Ми от приходимо зі своїми дітками, я з онуками. То хлопці настільки щасливі. У них наче крила розправляються. Вони розуміють, для чого і заради кого вони відстоюють нашу територіальну цілісність», — каже Наталія.
Контактні номери хабу: 099 350 39 56, 098 345 03 97.