Зіграли внічию: яким був матч «Буковина» — «Гірник Спорт»

Жовто-чорні зіграли внічию з командою з Горішніх Плавнів «Гірник Спорт».

СФК «Буковина» зіграв внічию у другому домашньому матчі проти ФК «Гірник Спорт» з Горішніх Плавнів. Матч відбувся сьогодні , 13 квітня, та закінчився з рахунком 1:1.

Гра відбулася в рамках 4 туру 2 етапу Першої ліги сезону 2023/24. У групі вибування футбольний клуб «Буковина» зустрівся з футбольним клубом «Гірник Спорт». У першому таймі, на 35 хвилині, гол у ворота суперників забив форвард господарів поля — Василь Палагнюк. Тим самим господарі здобули першість, проте не на довго. Вже на 39 хвилині мʼяч у ворота «Буковини» забиває Данил Тузенко, гравець ФК «Гірник Спорт».

У другому таймі рахунок залишився незмінним, 1:1.

Раніше ми писали, що у Чернівцях вперше за два роки відбувся матч з глядачами. Сьогодні це вдруге. Для відвідувачів підготували оновлений фудкорт, активності для дітей, фотозону та подарунки від клубу й партнерів «Буковини».

Нині «Буковина» займає перше місце з десяти у турнірній таблиці групи на вибування. У активі команди 29 очок.