СФК «Буковина» поступилась «Прикарпаттю» на виїзді — 2:1

За підсумками 13 туру підопічні Андрія Мельничука опустились на п’яту сходинку у турнірній таблиці.

фото з офіційного сайту ФК «Буковина»

У рамках 13 туру Першої ліги України «Прикарпаття» приймала чернівецьку «Буковину». За підсумками матчу, «жовто-чорні» поступились з рахунком 2:1.

Про це стало відомо з офіційної онлайн-трансляції зустрічі.

Рахунок відкрив центральний нападник «Прикарпаття» Андрій Хома на 12 хвилині матчу. У другому таймі футболіст подвоїв перевагу гостей, оформивши дубль на 68 хвилині.

Наприкінці зустрічі захисник «Буковини» Кирило Пасічник скоротив відставання, забивши останній гол зустрічі.

За підсумками 13 туру підопічні тренера Андрія Мельничука опустились на п’яту сходинку у турнірній таблиці групи А Першої ліги.

У наступному матчі на власному полі «жовто-чорні» прийматимуть суперників з Київської області — «Ниву Бузову».