Новини

На Буковині відбувся чемпіонат України з дуатлону

Цей вид спорту складається з бігу й перегонів на велосипедах. У змаганнях взяли участь пів сотні учасників.

Учора, 8 жовтня, на Буковині відбулися чемпіонат України з дуатлону та V міжнародні змагання з дуатлону на приз чемпіона світу Віктора Земцева.

Про це повідомляє Чернівецька обласна рада.

Цей вид спорту складається з бігу й перегонів на велосипедах.

Для дорослих та юніорів серед жінок і чоловіків дистанція велоперегонів становила 20 км, біговий етап складався з двох частин – 5 і 2,5 км.

Дівчата і хлопці вікових категорій «юнаки», «кадети» та «молодь» на велосипедах долали дистанцію протяжністю 8 км, а бігли – 2,5 і 1 км.

Загалом у чемпіонаті змагався 51 учасник із 7 областей України.

За результатами змагань загальнокомандну перемогу здобули спортсмени з Донеччини. Друге і третє місця посіли команди з Дніпропетровської та Запорізької областей відповідно.

Серед дорослих чоловіків перше місце виборов Іван Шевченко. Другим був Сергій Костенко. третім – Іван Меньшиков.

У жінок на п’єдестал піднялися Ксенія Левковська (золота нагорода), Марія Ага («срібло»), Марина Соколова (бронзова медаль).