Новини, Репортаж

У Чернівцях відбувся фінал Кубка України зі стрільби з лука. ФОТО

У змаганнях брали участь 120 спортсменів з усієї України. Чернівецьким лучникам вдалося вибороти дві нагороди.

У Чернівцях відбувся фінал Кубка України зі стрільби з лука. Він тривав два дні. Як розповів «Шпальті» заслужений тренер України Дмитро Чеботаренко, наші спортсмени та спортсменки зуміли відзначитися двома нагородами.

Так, жіноча команда «Чернівці-1» у складі Ірини Семенової, Ольги Чеботаренко та Тетяни Дорохової посіла перше місце.

У міксі третім став дует «Чернівці-1» у складі Івана Кожокаря та Ольги Чеботаренко.

Це всі нагороди, які вдалося завоювати чернівецьким лучникам та лучницям. Водночас в індивідуальних змаганнях серед чоловіків Іван Кожокарь був близьким до п’єдесталу, посівши 5 місце. Ірина Семенова в індивідуалці серед жінок була сьомою.

Загалом у змаганнях взяли участь 120 учасників з усієї України. Це були фінальні змагання цього сезону.