Собаку витягли за допомогою мотузки та відпустили в безпечне місце.
![](https://shpalta.media/wp-content/uploads/2023/08/photo-2023-08-14-08-38-31.jpg-e1692012128738.jpg)
ФОто: ДСНС
У Чернівцях рятувальники допомогли витягнути собаку з каналізаційного колодязя. Тварину дістали за допомогою мотузки. Про це повідомляє Головне управління ДСНС України у Чернівецькій області.
За словами пресслужби ДСНС, уранці 14 серпня на спецлінію 101 надійшло повідомлення від очевидців, що у каналізаційний колодязь на вулиці Мукачівській упав собака. Необхідна була допомога рятувальників, щоб його витягнути.
![](https://shpalta.media/wp-content/uploads/2023/08/photo-2023-08-14-08-38-29.jpg.jpg)
Фото: ДСНС
«Тварина опинилася на глибині близько 6 метрів і вибратися самостійно звідти не могла. Щоб її дістати, на місце події було направлено фахівців групи рятувальних та відновлювальних робіт», – повідомляють у ДСНС.
Собаку витягли за допомогою мотузки та відпустили в безпечне місце.