Новини

Усіх керівників обласних військкоматів України звільняють

Також Зеленський анонсував засідання РНБО щодо роботи військово-лікарських комісій в Україні.

Фото ілюстративне

Усіх керівників обласних військкоматів України звільняють. РНБО рекомендувала Головнокомандувачу ЗСУ Валерію Залужному призначити на посади військкомів офіцерів, які безпосередньо беруть участь у бойових діях. Про це повідомив Офіс президента.

На сьогоднішньому засіданні Ради національної безпеки і оборони України обговорювали результати перевірки військкоматів. Президент Володимир Зеленський заявив, що було вирішено звільнити всіх обласних військкомів.

«Керувати цією системою мають люди, які точно знають, що таке війна та чому цинізм і хабарництво під час війни — це державна зрада. Натомість воїни, які пройшли фронт або які не можуть бути в окопах, бо втратили здоровʼя, втратили кінцівки, але зберегли свою гідність і не мають цинізму, — саме їм можна довірити цю систему комплектування», — сказав він.

Зеленський запевнив, що кожен військком, щодо якого є кримінальне провадження, нестиме відповідальність. Звільнені військкоми які нічого не порушували мають піти на фронт.

Також Зеленський анонсував засідання РНБО щодо роботи військово-лікарських комісій в Україні. Наразі триває перевірка та підготовка пропозицій.

 

Коментарі