Новини

«Укренерго» закликає заощаджувати електроенергію у вечірні години

Українців просять розподіляти використання електроенергії впродовж дня.

Фото: unsplash.com

«Укренерго» закликало розумно споживати електроенергію та зменшити навантаження на систему, особливо в пікові вечірні години з 19:00 до 22:00.

Про це йдеться в заяві компанії.

«Укренерго» разом з «Укргідроенерго» опрацьовує сценарії подальшої збалансованої роботи енергосистеми з урахуванням наслідків руйнування Каховської ГЕС. Змінюється режим роботи гідроелектростанцій для того, щоб зменшити обсяг води, яка надходить до Каховського водосховища, щоб зменшити затоплення», – йдеться у повідомленні. 

У компанії зазначають, що наразі виробництва електроенергії достатньо для покриття потреб споживачів. Та через тривалі ремонти на багатьох енергоблоках ТЕС, а також деяких АЕС, в енергосистемі працює менша кількість енергоблоків, які виробляють електроенергію.

Українців просять розподіляти використання електроенергії впродовж дня, переносити використання потужної техніки з вечірніх годин на день або ніч, не вмикати кілька потужних приладів одночасно та вимикати світло, виходячи з кімнати. Пікові вечірні години припадають на 19:00-22:00.

Також в Укренерго зазначили, що експорт електроенергії до Польщі здійснюється з 10:00 до 15:00, імпорт зі Словаччини — з 16 до 19 години. У вечірній пік споживання імпорт та експорт відсутні.

 

Коментарі