Новини

СБУ викрила корупційну схему у юридичному коледжі у Чернівцях: від студентів вимагали 6 тисяч доларів за складання іспитів

Виконувачку обов’язків директора коледжу затримали у власному робочому кабінеті під час отримання останньої частини хабаря.

Фото: СБУ

Служба безпеки України викрила на корупції керівництво юридичного коледжу в Чернівцях. Учасники схеми вимагали від студентів-випускників понад 6 тисяч доларів за успішне складання іспитів. Про це повідомляє пресслужба СБУ у Чернівцях.

Корупційну схему організували керівники й викладачі Чернівецького юридичного фахового коледжу Національного університету «Одеська юридична академія». Отримані кошти від студентів працівники вишу планували розділити між собою та членами державної екзаменаційної комісії.

За словами СБУ, виконувачку обов’язків директора коледжу затримали у власному робочому кабінеті під час отримання останньої частини хабаря.

Жінці повідомили про підозру за частиною 3 статті 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України.

Зараз триває слідство для встановлення всіх обставин злочину і притягнення до відповідальності причетних до корупційної схеми осіб.

Коментарі