Новини

Спортсмени з Буковини стали призерами на Кубку України з рукопашного бою

Буковинці посіли декілька перших місць у розділі «дозований контакт» та третє загальнокомандне місце.

Буковинські спортсмени та спортсменки посіли перше місце на Кубку України з рукопашного бою серед дорослих. Змагання відбулися у Києві.

Про це повідомляє Чернівецька обласна рада.

Так, Буковина посіла перше місце в розділі «дозований контакт» та третє загальнокомандне місце. Фактично у кожній ваговій категорії буковинці – серед призерів.

Зокрема перші місця вибороли Валентин Жураківський (категорія 60 кілограмів), Анатолій Жураківський (категорія 75 кілограмів), Микола Григоряк (категорія 90 кілограмів), Анастасія Федоруца (категорія 65 кілограмів), Ілона Яковенко (категорія 75 кілограмів).

Готували буковинських спортсменів та спортсменок тренери Іван Штефюк, Руслан Адамович та Тарас Мандрик.