Під час того, як в одних областях вимірюватимуть споживання, в інших зменшать ліміти, щоб не було перенавантаження.
![](https://shpalta.media/wp-content/uploads/2023/01/19_electro_lampa-1024x576.jpg)
Фото ілюстративне
17 лютого на Буковині не вимикатимуть електроенергію. Цього дня в області проводитимуть режимний день вимірювання фактичного споживання електроенергії. Про це повідомляє Чернівціобленерго в телеграм-каналі.
Як зазначають у компанії, Укренерго розпочинає проведення режимних днів по всій країні з 8 лютого. Тому впродовж наступних двох тижнів в одних областях вимірюватимуть споживання і не вимикатимуть електроенергію, тоді як в інших зменшать чи змінять ліміти споживання світла.
«Просимо розуміти, що режимні дні вимірювань вкрай необхідно провести, щоб бачити реальну потребу в електроенергії у кожному регіоні», — кажуть у компанії.