Сьогодні вимикатимуть світло у всіх 18-ти груп.
![](https://shpalta.media/wp-content/uploads/2022/12/BCDB28AC-A9AC-4F8A-B751-3AAC0077FEA3.jpeg)
Скрін з сайту Чернівціобленерго
Сьогодні, 1 грудня, оприлюднили новий графік відключень електроенергії на Буковині.
Про це йдеться на сайті Чернівціобленерго.
За словами пресслужби, в умовах жорстких обмежень дозволеного навантаження для области вкрай важко працювати за графіками і гарантувати їх дотримання.
«Проте ми ретельно працювали над формуванням цих графіків і знайшли можливості врахувати ваші зауваження та пропозиції. А саме — ми розробили новий графік, у якому розширили діапазон груп із 12 до 18-ти», — кажуть у Чернівціобленерго.