Новини

Сьогодні на Буковині діятимуть екстрені відключення електроенергії

В області не діють погодинні графіки відключень.

Фото: anthony-indraus/unsplash

Сьогодні, 27 листопада, у Чернівецькій області не діють погодинні графіки відключень електроенергії. Їх запровадять, коли Укренерго надасть більші ліміти для споживання енергії в області, або у випадку зменшення споживання споживачами. Про це повідомляють в АТ «Чернівціобленерго».

«За даними Укренерго, сьогодні в енергосистемі дефіцит потужності складає 25%, тому в усіх регіонах країни діє режим екстреного обмеження споживання. Наданих для Буковини лімітів споживання сьогодні вистачає лише для підтримки життєдіяльності краю», – йдеться у повідомленні. 

Щоб забезпечити електроживленням мешканців області хоча б на декілька годин, просили великі підприємства у вихідні припинити свою роботу.

Графіки погодинних відключень складуть, коли в країні вдасться наростити генерацію електроенергії і зменшити дефіцит потужності в енергосистемі.

«Щойно Обленерго отримає команду від Укренерго збільшити ліміти потужності на область, ми розмістимо сформовані графіки на своєму сайті у рубриці Інформація про відключення», – повідомили в Чернівціобленерго.

Зазначають, що масштаб руйнувань енергосистеми в країні складає орієнтовно 50%.

 

Коментарі