Троє привезли нагороди з чемпіонату з грепплінгу в Іспанії, ще двоє — з карате в Туреччині.
![](https://shpalta.media/wp-content/uploads/2022/11/314052037_431488582489129_604343161059585070_n-1024x682.jpg)
Фото: Чернівецька обласна рада
П’ятеро вихованців Чернівецької обласної дитячо-юнацької спортивної школи завоювали у жовтні медалі на чемпіонатах світу. Про це пише Чернівецька обласна рада.
Повний комплект нагород привезли чернівчани з іспанської Понтеведри. Там відбулися змагання з грепплінгу. Зокрема золоту медаль із грепплінгу серед юніорів здобув Вадим Скриниця, він виступив у ваговій категорії до 62 кілограмів. Срібну медаль серед дорослих у ваговій категорії до 130 кілограмів виборов Іван Снігур, а бронзову нагороду з вільної боротьби серед жінок до 23 років у ваговій категорії до 59 кілограмів здобула Соломія Винник.
Також дві бронзові нагороди з карате здобули чернівчани на чемпіонаті світу в турецькому місті Коньї: Дарія Булай – серед кадеток (куміте, 54+кілограмів), а Назарій Пранничук – серед кадетів (куміте, 57 кілограмів).