Це мешканці Сокирянської громади Олег Трач та Віталій Бушовський.
![](https://shpalta.media/wp-content/uploads/2022/11/314412705_431448942493093_1683378750331373411_n-1024x577.jpg)
Фото: Чернівецька обласна рада
Двоє мешканців Сокирянської територіальної громади отримали нагороди від Головнокомандувача Збройних сил України Валерія Залужного.
Про це повідомляє Чернівецька обласна рада.
Почесним нагрудним знаком «За взірцевість у військовій службі» ІІІ ступеня відзначили Олега Трача з села Михалкового. З перших днів війни він став на захист рідної землі від ворога і нині перебуває в зоні бойових дій.
![](https://shpalta.media/wp-content/uploads/2022/11/313376790_431448715826449_8482168142437036242_n-e1667559308548.jpg)
Фото: Чернівецька обласна рада
Такою ж нагородою ІІ ступеня відзначили депутата Сокирянської міської ради Віталія Бушовського. Він захищає українську землю від ворога з початку повномасштабного вторгнення.
![](https://shpalta.media/wp-content/uploads/2022/11/314350100_431448885826432_4319406349263517629_n-e1667559355476-1024x960.jpg)
Фото: Чернівецька обласна рада
«Військові проявили особисту мужність і героїзм, стійкість та рішучість під час виконання військового обов’язку в умовах, пов’язаних із ризиком для життя», – йдеться у повідомленні.
Нагадаємо, раніше Залужний нагородив буковинця Олега Потапенка «За взірцевість у військовій службі».