Це обладнання, котре дозволяє убезпечити цінні предмети від пошкоджень.
![](https://shpalta.media/wp-content/uploads/2022/10/311565577_420526710251983_4000371332014872995_n-e1666271572560.jpg)
Фото: Чернівецька обласна рада
Унікальні експонати Чернівецького обласного краєзнавчого музею у час війни будуть надійно захищені. Благодійники передали комунальному закладу спеціальне обладнання, котре дозволяє убезпечити цінні предмети від пошкоджень.
Закладу передали протипожежні кошми, вогнетривкі сейфи та шафи-картотеки.
Про це повідомляє Чернівецька обласна рада.
![](https://shpalta.media/wp-content/uploads/2022/10/311601048_420526876918633_6488561259859879687_n-e1666271621934-1024x983.jpg)
Фото: Чернівецька обласна рада
Допомогу музей отримав завдяки фінансовій підтримці Міжнародного альянсу із захисту спадщини в зонах конфлікту (ALIPH Foundation) через фонд «Буковина інноваційна».
«Через повномасштабне вторгнення та агресію росії усі найцінніші артефакти з експозиції Чернівецького обласного краєзнавчого музею та його філій були вилучені і передані на зберігання у фондосховище. Завдяки цій допомозі вони будуть надійно захищені та збережені», – пояснила директорка закладу Ірина Яворська.
Унікальні предмети із фондової скарбниці в експозиційних залах представлять після стабілізації ситуації та перемоги України.