Новини

У Чернівцях відкрили благодійну виставку сучасних художників-керамістів

Охочі можуть придбати собі будь-який виріб із виставки. Майстри їх продають, аби підтримати друга, який воює в ЗСУ.

У Чернівцях відкрили благодійну виставку виробів сучасних художників-керамістів.

Майстри з різних куточків України, а також Польщі та Молдови, збирають кошти для військового підрозділу свого колеги та друга – гончара Віталія Владковського. Він уже декілька місяців мужньо захищає Україну на східному фронті у складі 72-ої окремої механізованої бригади Чорних запорожців.

Свої роботи майстри презентували в Steinbarg Gallery & Cafe, що на вул. Університетській, 11.

Долучилися до творчого проєкту і двоє чернівецьких майстрів – Євгенія Грицку та Сергій Богопольський.

Вас може зацікавити: Від ідеї до власної майстерні. Інтерв’ю з керамісткою Євгенією Грицку

«Це зараз певна терапія для мене. Руки не тягнуться щось ліпити, але роблю це тому, щоб не зійти з розуму, – зізнається талановитий чернівецький художник-кераміст Сергій Богопольський. Змінилося ставлення до матеріалу, з яким ми працюємо, тому що всі ці роки ми ліпили з глини, яку привозили зі Слов’янська. Зараз там поблизу тривають бої, тому ми змушені купувати подібну глину в Іспанії. І це нам дуже дорого коштує не лише фінансово, а й морально. Бо це наша земля, це наші надра, і дуже боляче, що нам зараз не дають можливости використовувати для своїх робіт українську глину…»

Упродовж декількох днів усі шанувальники глини та кераміки зможуть придбати собі з виставки скульптури, глечики та тарілки відомих майстрів. Окрім цього, тут можна передати кошти для військових – в благодійну скриньку.

Фото та текст Ігоря Константинюка 

 

Коментарі