Новини

Українські військові звільнили 1060 населених пунктів України – Зеленський

Президент зазначив, що за цей тиждень Збройні сили України й розвідка «досягли потужних результатів» у знищенні логістики російської армії, тилових баз загарбників.

Фото: ОП

Президент Володимир Зеленський повідомив, що українські військові звільнили від російських загарбників вже 1060 населених пунктів України. Про це він сказав під час вечірнього звернення 6 серпня.

«Загалом уже звільнено 1060 населених пунктів, і абсолютна більшість із них потребує значних відновлювальних робіт, розмінування, будівництва соціальних об’єктів. І я дякую всім нашим партнерам, які долучилися до відповідних робіт. Зокрема, цього тижня делегація Естонії відвідала райони Житомирської області, якій допомагає з відновленням. Естонія першою в межах Fast Recovery рlan обрала обʼєкти для фінансування», – сказав Зеленський.

Він зазначив, що влада України працює з дипломатами та компаніями й щодо всіх інших областей, які потребують підтримки й відновлювальних робіт.

Також він зауважив, що за цей тиждень Збройні сили України й розвідка «досягли потужних результатів» у знищенні логістики російської армії, тилових баз загарбників.

Раніше, 18 липня, повідомляли, що від 24 лютого українським силам вдалося звільнити 1028 міст і селищ, ще 2621 – перебувають під російською окупацією.

 

Коментарі