Новини

США вперше відправлять Україні високоточні снаряди калібру 155 мм

До цього пакету також увійшли більш точні боєприпаси для гаубиць.

Фото Цензор.нет

У межах останнього пакета військової допомоги Україна отримає від США 1000 високоточних артилерійських снарядів калібру 155 міліметрів.

Новий пакет допомоги затвердив президент США Джо Байден у п’ятницю, повідомляє Reuters.

Це — новий вид артилерійських снарядів 155 мм, що має більшу точність. Це надасть можливість більш точно вражати конкретні цілі. Ці артилерійські снаряди можна застосовувати на техніці, яка вже є в розпорядженні України.

До пакету допомоги також увійшли більш точні боєприпаси для гаубиць, які є в американських військових. До цього часу Києву їх не надавали.

Видання, із посиланням на неназваного чиновника оборони США, зазначає, що після відправки чотирьох HIMARS у рамках цього пакета, загальна кількість таких систем в Україні досягне 12.

«Зараз Україна успішно завдає ударів по російських об’єктах в Україні, які перебувають за лінією фронту, і заважає росії проводити артилерійську операцію», — сказав Reuters цей анонімний чиновник.

Він додав, що українці не використовували системи HIMARS для нанесення ударів за межами України. Включно з цим пакетом Сполучені Штати наразі виділили близько 7,3 мільярда доларів на військову допомогу Україні.

Коментарі