Новини

Петиція про легалізацію одностатевих шлюбів в Україні набрала 25 тисяч голосів: її має розглянути президент

Петицію зареєстрували 3 червня. 

Фото Mercedes Mehling, unsplash.com

Петиція щодо легалізації одностатевих шлюбів в Україні набрала 25 126 голосів з 25 тисяч необохідних. Тепер її має розглянути президент України Володимир Зеленський.

Петицію зареєструвала Анастасія Совенко 3 червня.

«У цей час кожен день може бути останнім. Хай люди однієї статі отримають можливість створити сім’ю й мати офіційний документ, що підтвердить це. Їм необхідні такі ж права, що й у традиційних пар», — йдеться у тексті петиції.

Водночас голова ГО «Українські військові ЛГБТ за рівні права» та об’єднання ЛГБТ-військових Віктор Пилипенко зазначив, що серед українських військових чимало ЛГБТ-людей.

«Так, ми невеличка група українського суспільства, нас всіх всього лиш від 7 до 12 відсотків. Через те, що нас мало і часто ми мало видимі, на нас зганяють свою агресію та ненависть радикали, носії радянської моралі, тюремних понятій та духовних скреп… З 1991 року, 2014-го, 24.02.2022 ми у лавах ЗСУ, НГУ, добровольчих батальйонів боронимо Вітчизну від загрози російської тиранії, імперіалізму, загрози тюремного закріпачення нашого права на свободу та існування», – зазначив він.

Віктор Пилипенко додав, що Верховна рада та президент країни мають зробити все, аби узаконити одностатеві сім’ї в Україні та урівняти їх у правах з різностатевими.

Коментарі