Легкоатлетки з України зайняли увесь подіум на змаганнях у Парижі та побили рекорд

Ярослава Магучіх показала найкращий результат сезону у світі — 2,01 м.

Українки завоювали золоту, срібну та бронзову медалі зі стрибків у висоту на легкоатлетичних змаганнях «Діамантова ліга» у Парижі. Вони зайняли увесь подіум. Про це повідомили у Twitter організатори змагань.

Так, українська стрибунка у висоту Ярослава Магучіх здобула перемогу на змаганнях: вона показала найкращий результат сезону у світі — 2,01 м.

Також медалі на турнірі здобули українки Ірина Геращенко (1,98 м) та Юлія Левченко (1,95 м), які виграли «срібло» та «бронзу».

Левченко поділила третє місце з австралійкою Миколою Оліслагерс. Ще одна представниця України Катерина Табашник (1,95 м) посіла шосте місце.

Зазначимо, що на турнірі в Парижі всі українські легкоатлетки показали свої найкращі результати цього сезону.