Новини

Війська рф готуються до подальшого наступу на Слов’янськ

Водночас українські військові успішно протидіють спробам ворога покращити тактичне положення в напрямку міста Слов’янськ.

Фото з фб-сторінки Генштабу

Російські війська зосереджують свої зусилля та готуються до наступу на Слов’янськ. Окупанти обстрілюють цивільну та військову інфраструктуру.

Про це повідомляє Генштаб Збройних сил України.

На Сєвєродонецькому напрямку війська рф обстрілювали цивільну інфраструктуру в районах населених пунктів Привілля, Сєвєродонецьк, Лисичанськ, Воронове, Тошківка, Гірське та інших.

Водночас українські військові успішно протидіють спробам ворога покращити тактичне положення в напрямку міста Слов’янськ.

Загарбники обстріляли також цивільну інфраструктуру в районах Вільного, Адамівки, Долини і Тетянівки. Завдали авіаудару по Слов’янську.

«На тимчасово захоплених територіях України окупанти продовжують здійснювати заходи адміністративно-поліцейського режиму, проводити обшуки цивільних мешканців, грабувати та знищувати місцеву інфраструктуру», — мовиться у повідомлені.

У зведенні Генштабу йдеться про те, що на Сіверському напрямку вороги посилено охороняють кордон в Брянській та Курській областях. На Слобожанщині  ворог зосередив зусилля на утриманні зайнятих рубежів.

Водночас українські воїни ведуть оборонні бойові дії в районі населеного пункту Довгеньке.

На Бахмутському напрямку захисники України завдали окупантам значних втрат у живій силі та техніці під час ворожого штурму поблизу Берестового. Бойові дії тривають.

 

Коментарі