Цьогоріч український стенд працював під гаслом «Дякуємо, Польще».
![](https://shpalta.media/wp-content/uploads/2022/06/3aa32704-21d5-4466-83df-ae15955d4cfa-1024x462.jpg)
Фото: Мінкульт
Українські видавці продали на Варшавському книжковому ярмарку практично всі книжки. Про це повідомили в Міністерстві культури та інформаційної політики.
Зазначимо, що Варшавський книжковий ярмарок проходив у столиці Польщі 26-29 травня. На українському стенді були представлені книжки від 24 українських видавців. Цьогоріч стенд працював під гаслом «Дякуємо, Польще».
«Всього за підтримки посольства України у Польщі до Варшави було доставлено близько 1800 українських книжок, практично всі були продані на ярмарку», — зазначили у відомстві.
![](https://shpalta.media/wp-content/uploads/2022/06/f03291ef-f69a-44d3-bd0a-13f81a6baf9b-1024x768.jpg)
Фото: Мінкульт
Основними відвідувачами та покупцями на українському стенді були саме українці. Попри це, книжки українською купували й поляки, які почали вивчати мову або хотіли підтримати українців.
Загалом у літературному заході взяло участь понад 500 видавців із 13 країн Європи: Польщі, Німеччини, Норвегії, Вірменії, Бельгії, Чехії, Франції, Іспанії, Румунії, Швейцарії, Угорщини та Великої Британії.