Україна перемогла Шотландію у плей-оф відбору на ЧС-2022

У вирішальному матчі плей-оф до ЧС-2022 збірна України гратиме з командою Вельсу.

Фото 24 Канал

Збірна України перемогла національну команду Шотландії з рахунком 3:1 у півфінальному поєдинку плей-оф чемпіонату світу-2022 з футболу. Тепер українська збірна зіграє зі збірною Вельсу за вихід до фінальної частини чемпіонату.

На 33-й хвилині збірна України повела в рахунку. Ярмоленко відіграв на межі офсайду і технічно перекинув Крейга Гордона — 1:0. Шотландці на гол синьо-жовтих відповіли парою ударів, але повз ворота, передає УП.

На старті другого тайму збірна України забиває другий гол. Після навісу з флангу від Олександра Караваєва Яремчук ударом головою робить рахунок 2:0.

На 79-й хвилині Шотландія один відквитала. Після удару Макрегора помилився Бущан, і Тарас Степаненко вибив м’яча з воріт, але він уже перетнув лінію, тож рефері вказав на центр — 2:1. На 81-й хвилині українці мали шанс уникнути валідольного фінішу, але Артем Довбик забарився і не використав вихід сам на сам із голкіпером.

Втім, Україна вистояла і навіть забила третій гол — він на рахунку Довбика.

У вирішальному матчі плей-оф до ЧС-2022 збірна України у Кардиффі 5 червня гратиме з командою Вельсу.