Каратист із Чернівців здобув бронзу на чемпіонаті Європи

Це його перша особиста нагорода на європейському рівні.

Каратист із Чернівців  здобув бронзову медаль на чемпіонаті Європи-2022, що триває в турецькому Ґазіантепі. Це Різван Талібов.

Про це повідомляє Міністерство молоді та спорту України.

У ваговій категорії понад 84 кг Талібов переміг словака Томаша Косу з рахунком 6:1 у битві за «бронзу». Для каратиста – це перша особиста нагорода на європейському рівні.

На цьому чемпіонаті 30-річна українська каратистка Анжеліка Терлюга здобула золоту медаль.

Повідомляють, що у фіналі континентальної першості, Терлюга здолала давню суперницю, олімпійську чемпіонку, представницю Болгарії Івет Горанову з рахунком 11:3 (вагова категорія до 55 кг).

Українка всьоме піднялася на п’єдестал континентальної першості й учетверте – в особистих змаганнях.

Також ще одну бронзову медаль до скарбнички збірної додала Аніта Серьогіна, здолавши нідерландку Лінн Снель в категорії до 61 кг з рахунком 4:0.