Новини

Замість ЗНО: в Україні розпочалася реєстрація на участь у мультипредметному тесті

Основна сесія складання тесту триватиме з 18 липня по 4 серпня.

Фото Element5 Digital, unsplash.com

Відсьогодні, 20 травня, розпочинається реєстрація на проходження національного мультипредметного тесту (НМТ).

Про це повідомили у Міністерстві освіти і науки України.

Реєстрація триватиме до 7 червня. Учасники, що проходитимуть цей тест, мають заповнити спеціальну форму. У формі потрібно зазначити спочатку країну чи регіон України, потім населений пункт, у якому або поблизу якого учасник планує перебувати в період основної сесії тестування. А також вказати прізвище та ім’я. Та обчислити й правильно ввести результат у відповідну комірку, натиснути на кнопку «Взяти участь у НМТ».

Після цього на сторінці з’явиться інформаційне повідомлення про те, що учасник успішно пройшов перший етап підтвердження участі в НМТ. Та йтиметься про обов’язковість другого етапу.

Підтвердження участі в основній сесії НМТ здійснюватиметься з 20 травня до 7 червня. А також з 21 червня до 7 липня 2022. Ті випускники, які з 20 травня до 7 червня не матимуть змоги підтвердити своєї участі в НМТ, не зможуть узяти участь в основній сесії тестування.

На другому етапі учасник має остаточно визначитися з вибором міста/країни. Це потрібно буде зробити з  21 червня до 7 липня на інформаційній сторінці у спеціальній формі.

З 12 липня для учасників з’явиться можливість завантажити із розділу «Місце проведення» запрошення-перепустку. Її отримають учасники тільки після проходження двох етапів підтвердження участі в НМТ.

Основна сесія складання НМТ триватиме з 18 липня по 4 серпня.

У МОН закликають якнайуважніше поставитися до вибору населеного пункту. Адже ця інформація дозволить Українському центру оцінювання якості освіти сформувати мережу тимчасових екзаменаційних центрів.

Коментарі