Новини

Переселенці отримуватимуть грошову допомогу під час евакуації на вокзалах

Відомості про виплату грошової допомоги працівники залізниці формують під час руху евакуаційних потягів.

Вимушені переселенці зможуть отримувати грошові виплати від держави безпосередньо на вокзалі під час евакуації.

Пасажири п’ятьох евакуаційних потягів до Львова вже отримали виплати на загальну суму 340 тисяч гривень, повідомляє Укрзалізниця.

«Відтепер українці, що виїжджають із зони проведення бойових дій, а також міст в окупації або оточенні, зможуть отримати від держави грошову допомогу безпосередньо під час евакуації. Для цього Укрзалізниця передає дані зі своїх евакуаційних рейсів колегам з Укрпошти, для яких вже облаштовано пункти видачі готівки на вокзалі у Львові. Невдовзі перелік вокзалів розшириться», — йдеться у повідомленні.

Відомості про виплату грошової допомоги працівники залізниці формують під час руху евакуаційних потягів. При цьому вказують кількість дітей та дорослих. Ці дані передаються працівникам Укрпошти, які до моменту прибуття евакуаційного потяга до вокзалу, організовують все необхідне, щоб люди одразу після виходу з потяга могли отримати кошти.

Це спільний проєкт Офісу Президента, Міністерства цифрової трансформації, Міністерства соціальної політики, Міністерства інфраструктури, Укрзалізниці та Укрпошти. Проєкт доповнює вже запущену раніше програму «Там, де вас чекають». Вона дозволяє підібрати та замовити варіанти тимчасового розселення.

В Укрзалізниці нагадують, що людям, які евакуювалися з районів проведення бойових дій, держава надає одноразову допомогу в розмірі 3000 гривень на кожну дитину чи людину з інвалідністю та 2000 гривень на кожну людину, старшу 18 років.

Пасажири п’ятьох евакуаційних потягів до Львова вже отримали виплати на загальну суму 340 тисяч гривень.

Коментарі