Новини

Кабмін спростив процедуру навчання та отримання посвідчення водія

Віднині з’явилася можливість навчатися онлайн.

Фото konkurent.ua

Кабінет Міністрів України спростив процедуру навчання та отримання посвідчення водія у Сервісних центрах МВС. Зокрема зменшено термін навчання та обсяг теоретичної частини. Також з’явилася можливість навчатися онлайн.

Про це повідомили в Міністерстві внутрішніх справ.

Відповідну постанову ухвалили 10 травня на засіданні уряду.

Що змінилося: 

– Зменшено термін навчання для майбутніх водіїв на категорії В (легкові авто) та C1, C, С1Е, СЕ (вантажні авто з причепом) шляхом зменшення на 20% теоретичної частини. Це стало можливим за допомогою ущільнення викладання таких тем, як «Будова і технічне обслуговування ТЗ», «Етика водія ТЗ» тощо.

– Проходити навчання з теоретичної підготовки можна онлайн за допомогою Zoom, Skype, Google meet тощо.

– Громадяни, які переїхали тимчасово жити в інший регіон, можуть скласти практичний іспит у будь-якому сервісному центрі МВС незалежно від того, у якому сервісному центрі складено теоретичний іспит.

– Вони також можуть отримати посвідчення водія в будь-якому сервісному центрі МВС незалежно від місця складання теоретичного чи практичного іспитів.

– З’явилася можливість повернути свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу, виданого за заявою його власника на ім’я особи, яка здійснює поїздку за кордон, упродовж десяти днів із дня повернення цієї особи із закордону до будь-якого СЦ МВС.

 

Коментарі