Новини

Їхні матеріали використовує IKEA: до Чернівців переїхало підприємство з Білої Церкви

Підприємство виробляє пластикові панелі.

Підприємство The Good Plastic Company з Білої Церкви через війну росії проти України вимушено переїхало до Чернівців. Це компанія, яка виробляє пластикові панелі.

Заснували підприємство українці, а нині компанія має офіси в Нідерландах та Англії. Їхні вироби використовують для оформлення магазинів, а IKEA – шоу-румів у Лондоні, повідомляє пресслужба Чернівецької ОВА.

«Це екологічне виробництво. Ми купуємо перероблений пластик, якому даємо друге життя. Виготовляють цей матеріал із відходів. Нашу продукцію можна використовувати для декору приміщень, із неї роблять світильники, стільниці, полиці, крісла, вітрини, стенди, підлогу. Словом, матеріал дозволяє дизайнеру розвивати свою фантазію і творити все, що завгодно. Пластикові плити годяться і для виготовлення меблів, облицювання будівель», – розповів директор із виробництва компанії Юрій Криницький.

За його словами, було декілька варіантів, куди релокувати підприємство. Проте обрали саме Чернівці, адже тут «спокійно, близько до кордону, є необхідна для існування та розвитку підприємства інфраструктура».

Тож до Чернівців евакуювали 16 співробітників разом із родинами, усього 29 людей. Фурами перевезли й обладнання, хоч це було непросто. Адже перевозили все з Київщини, коли там тривали обстріли.

Компанія вже запустила виробництво на новому місці, перебудували логістику, знайшли нових постачальників.

Частина працівників вирішила повернутися додому, тож на роботу взяли буковинців, а також двох переселенців з Ізюма.

Юрій Криницький зазначає, що після завершення війни на Україну обов’язково чекає економічний розквіт. А зруйновані заводи не лише відбудують, а й запровадять на них нові сучасні технології. А The Good Plastic Company матиме гарне майбутнє на Буковині.

 

Коментарі