Новини

У ПЦУ закликали не проводити служби вночі на Великдень і не скупчуватися в храмах

Епіфаній пояснив, що службу можна провести вранці чи вдень. Також предстоятель ПЦУ зазначив, що віряни можуть дивитися трансляції богослужінь на телебаченні чи в інтернеті.

Предстоятель Православної церкви України Митрополит Епіфаній слабо вірить у припинення вогню російськими окупантами на Великдень, тому закликав не проводити нічні богослужіння у небезпечних районах країни.

Про це він повідомив у етері єдиного телемарафону.

«Всеукраїнська рада церков та релігійних організацій просила, щоб на період Великодня з боку російської федерації були припинені обстріли. Але мало віриться, що це насправді  відбудеться, бо ворог намагається повністю знищити нас».

За словам предстоятеля ПЦУ, ворог добре розуміє духовну складову боротьби, тому він «намагається позбавити нас Великодньої радости, бо свято воскресіння повинно надихати нас на подальшу боротьбу». Зокрема ворог готує провокації.

Епіфаній додав, що з метою збереження життя духовенства і пастви церква благословила не проводити нічні богослужіння у небезпечних районах.

Митрополит пояснив, що службу можна провести вранці чи вдень. Священники можуть розділити час, щоб люди приходили до храму групами, а не скупчувалися всі одночасно.

Також предстоятель ПЦУ зазначив, що віряни можуть дивитися трансляції богослужінь на телебаченні чи в інтернеті.

Наразі Чернівецька ОВА не готова надати відповідь, чи на Буковині анулюють комендантську годину на Великдень.  

Коментарі