Новини

Підрив ворожої колони на Харківщині та обстріл крейсера «Москва»: головне за добу

Українські військові підірвали міст разом із російською технікою, яка прямувала до Ізюма. 

Фото Командування ССО України

Група Сил спеціальних операцій України підірвала міст із ворожою технікою, що прямувала до Ізюма. Декілька днів тому українські воїни виявили ворожу техніку на Харківщині. Це були бронеавтомобіль «Тигр», «КамАЗ» і три «Урали», що рухалися на підсилення свого угруповання у Харківській області, передає пресслужба Командування ССО.

«Установивши маршрут руху ворожої колони, оператори ССО України здійснили дорозвідку об’єкта, що найбільше підходив для проведення інженерної засідки. Це був міст на шляху ворожої техніки. Далі — кропітка фахова робота: визначення місця встановлення зарядів, розрахунок необхідної кількости тротилового еквіваленту», — мовиться у повідомленні.

Заклавши вибухівку у визначене місце, оператори ССО України чекали на ворога. Підрив мосту разом із російською технікою здійснили згідно з визначеним задумом, знищивши всю ворожу колону. Відтак справу довершили військові з Сил оборони України.

Водночас українські захисники поцілили у ракетний крейсер «Москва». Тож кількість крилатих ракет кораблів рф, що перебувають у Чорному морі, зменшилася до 56, повідомив головний редактор BlackSeaNews Андрій Клименко у Facebook.

«Ввечері 13 квітня стало відомо, що українськими протикорабельними ракетами «Нептун» вразили ракетний крейсер «Москва» Чорноморського флоту рф», — мовиться у повідомленні.

Після цього крейсер із 16-ма крилатими ракетами було виведено з ладу. За даними головного редактора BlackSeaNews, у Чорному морі зараз перебувають ракетні кораблі рф із 56 крилатими ракетами «Калибр».

Коментарі