Новини

Креативні та IT-індустрії: для українських жінок-переселенок створюють фонд навчання

Також їм надаватимуть кар’єрну підтримку — доступ до бази вакансій, комунікації з потенційними tech-компаніями, консультації з написання резюме, проходження співбесіди тощо.

Фото: Projector Foundation

Projector Institute створює фонд, щоб навчити 5 тисяч українських жінок-переселенок, які переїхали за кордон чи всередині України, нових професій у креативних та IT-індустріях.

Програму підтримують Міністерство цифрової інформації України та національний проєкт із розвитку підприємництва та експорту «Дія.Бізнес».

«Ці жінки тримають материнський фронт нашої країни, оберігають її маленьких громадян. І зараз вони як ніколи вразливі та намагаються облаштувати життя в нових умовах», — ідеться в повідомленні.

Для запуску фонду Projector створює міжнародну фандрейзингову (збір пожертвувань) програму, щоб зібрати фінансову підтримку для 5 000 стипендій упродовж 2022 року. Зі свого боку, Projector Institute вкладає 500 тисяч доларів (14 696 230 гривень) у фонд і покриває 10 % кожної стипендії.

Ці кошти використають на створення та запуск 10 коротких інтенсивних програм, після проходження яких можна розпочати новий кар’єрний шлях. Серед них — Interface Designer, Graphic Design, Project Management, SEO Specialist, PPC Specialist, Motion Design, Data Scientist, Data Analyst, в процесі розробки — FrontEnd Developer та QA Specialist.

Також Projector Foundation надаватиме кар’єрну підтримку — доступ до бази вакансій, комунікації з потенційними tech-компаніями, консультації з написання резюме, проходження співбесіди тощо.

Як подати заявку?

Подати заявку на отримання стипендії може українка, яка через війну втратила роботу, була змушена змінити місце проживання та володіє англійською не нижче рівня «Intermediate». Заповнити форму можна тут. Фонд прийматиме заявки у декілька етапів. Перший триває з 6 до 26 квітня 2022 року.

Коментарі