Новини

Молдова з 17 січня змінює правила в’їзду: що потрібно знати мандрівникам

Нові правила в’їзду комісія з НС запровадила з 13 січня через продовження до 15 березня надзвичайного стану через поширення коронавірусу.

Фото Sasha Pleshco, unsplash.com

З 17 січня Молдова запроваджує нові умови в’їзду, які стосуються, переважно, невакцинованих мандрівників.

Тепер до Молдови можуть їхати усі громадяни, незалежно від рівня поширення коронавірусу в країнах, звідки вони приїхали. Однак на кордоні необхідно пред’явити один із 4 документів, що підтверджують відсутність коронавірусу. Інакше мандрівники проведуть на карантині 14 днів, передає 24 Канал.

Нові правила в’їзду комісія з НС запровадила з 13 січня через продовження  надзвичайного стану через поширення коронавірусу до 15 березня.

Тепер усі мандрівники мають подати один із наступних документів:

— сертифікат (паперовий або в електронному форматі) про повний курс вакцинації від коронавірусу (дійсний через 14 днів);

— медичний висновок, що підтверджує, що за останні півроку людина перехворіла на коронавірус.

— тест, що підтверджує наявність антитіл (дійсний три місяці з моменту здачі);

— експрес-тест або ПЛР-тест, зроблений за 48 та відповідно 72 години до в’їзду в країну.

Ті, хто не зможуть пред’явити один із цих документів, зобов’язані провести на карантині 14 днів. Карантин можна буде перервати на сьомий день, якщо ПЛР-тест або експрес-тест на ковід покаже негативний результат.

Вищезгадані обмеження не поширюються на дітей до 12 років можуть, які не мають симптомів зараження. А також на учнів до 18 років, які приїхали на навчання до Молдови чи особи, які прибули на лікування. А ще транзитні пасажири, які мають залишити Молдову упродовж 24 годин.

Коментарі