Новини

Більшість готова мігрувати у пошуках роботи: у Чернівцях презентували дослідження Індексу благополуччя молоді

Найбільше чернівецька молодь залучена у сфері інформаційно-комунікаційних технологій.

У Чернівцях презентували результати дослідження Індексу благополуччя молоді (ІБМ), яке провів Молодіжний центр Чернівців «Резиденція молоді». Про це організація повідомила у пресрелізі.

Дослідження складалося з 2 частин: онлайн-опитування на сайті ІБМ та збору муніципальної статистики від профільних органів.

Зокрема результати показали, що Індекс благополуччя молоді у Чернівцях становить 0,74 бала — (максимальне значення — 1). Аналогічні дослідження проводили у Києві — 0,74 бала, Львові — 0,8, Одесі — 0,66 бала. 

Також визначили, що найбільше чернівецька молодь залучена у сфері інформаційно-комунікаційних технологій0,80 балів. Окрім цього, вона активно бере участь у громадському житті — 0,78 бала. Високі показники у чернівецької молоді у сфері освіти, здоров’я та економічних можливостей — 0,77 бала.

При цьому, попри високі показники у сфері освіти, результати ЗНО серед чернівецької молоді середні — 35 із 60 можливих балів.

У блоці здоров’я чернівчани показали, що для них у пріоритеті здоровий спосіб життя та харчування. При цьому показник психічних розладів у результатах опитування максимальний — 300 балів. До речі, у чернівецької молоді підвищений рівень стресу — 59 балів зі 100.

У сфері економічних можливостей близько 70% респондентів зазначили, що готові мігрувати у пошуках роботи. 

Чернівчани показали хороші результати у сфері молодіжної політики. Місцева молодь активно бере участь у політичному житті регіону та висловлює власні погляди. До того ж молоді люди показали високий рівень довіри до місцевої влади — 42 бали з 50. 

У сфері безпеки та захищености чернівецька молодь показала середні результати. Найвищі показники  постраждалих у ДТП — 18 з 20. 

Довідка

​​Індекс благополуччя молоді (ІБМ) — це онлайн-інструмент, розроблений #UNFPAUkraine, який дозволяє дослідити стан молоді у місті. З огляду на ці дані можна вдосконалити молодіжну політику та проєкти для розвитку.

Коментарі