Новини

Повний курс вакцинації проти COVID-19 пройшли 38% українців — МОЗ

Лідером з вакцинації принаймні однією дозою є Київ (67%).

Фото: kmu.gov.ua

В Україні повний курс COVID-вакцинації пройшли 38% населення.

Про це на брифінгу розповів міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко, пише «Укрінформ».

«В Україні вже 16 регіонів, у яких вакциновані понад 40% дорослих принаймні однією дозою, й 6 регіонів, у яких повний курс щеплень завершили вже більш як 40% жителів. …У цілому в країні повністю вакцинувалися вже 38% дорослого населення та принаймні однією дозою — 44,2 %», — сказав Ляшко.

У МОЗ також повідомляють, що лідером з вакцинації принаймні однією дозою є Київ (67%), а також Київська (55%), Полтавська (50,8%) та Дніпропетровська (48,9%) області.

 «Попри те що в Україні четвертий тиждень триває спад захворюваности на COVID-19 (за тиждень кількість виявлених випадків захворюваности зменшилася на 15%, а госпіталізацій — на 13%), епідемія ще не завершилася», — зазначив Ляшко.

Нагадаємо, відсьогодні в Україні набули чинности нові карантинні обмеження, які стосуються жовтої зони епіднебезпеки. Зокрема заклади культури, спортзали, ресторани тощо зможуть працювати лише за умови вакцинації усього персоналу принаймні однією дозою, а також наявности в них негативного тесту на COVID-19 або сертифіката про одужання. Для відвідувачів такі ж правила. Працівники закладів повинні обов’язково зчитувати QR-код із «Дії». Без цього сертифікат не вважатимуть наданим та перевіреним.

Крім того, Кабінет Міністрів змінив термін «жовтого» сертифіката, що свідчить про отримання однієї дози вакцини. Тепер він дійсний 30 днів замість 120.

Коментарі