Новини

Тренер жіночої збірної України з футболу став найкращим клубним наставником у світі

Кортес має восьмирічний досвід роботи у жіночому футболі.

Головного тренера жіночої збірної України з футболу Луїса Кортеса визнали найкращим клубним тренером 2021 року у світі за версією Міжнародної організації футбольної історії і статистики. 

Це сталося завдяки його успіхам на чолі іспанської «Барселони».

Про це повідомила Українська асоціація футболу.

Так, у номінації «Найкращий тренер клубних команд» Кортес здобув 175 балів і суттєво випередив своїх конкурентів. Друге місце ж посіла тренерка французького «Ліону» Соня Бомпастор (55 очок), а третє — наставниця «Челсі» Емма Хейз (35 очок).

Луїса Корнеса призначили головним тренером збірної України лише в листопаді. До цього Кортес очолював жіночу команду «Барселони», з якою у 2021 році вперше в її історії виграв Лігу чемпіонів. 

Отож, тренер став володарем нагороди УЄФА як найкращий тренер Європи в жіночому футболі, а також його визнали найкращим тренером Іспанії 2021 року.

Кортес має восьмирічний досвід роботи у жіночому футболі. З 2014 по 2018 рік керував молодіжними та головною збірною Каталонії. Улітку 2017 року Кортес перейшов до жіночої команди «Барселони» як аналітик, а згодом став помічником тренера. 

А в травні 2019 року він став головним тренером. Під керівництвом Кортеса клуб дійшов до свого першого фіналу жіночої Ліги чемпіонів у 2019 році, але не зміг його виграти. Наступного року ця команда виграла чемпіонат Іспанії, а у 2021-му — Лігу чемпіонів.

Коментарі