Новини

Загальнонаціональна толока: за день українцям вдалося висадити 3 мільйони дерев

Цієї осені лісівники планують висадити щонайменше 32 мільйонів сіянців.

Фото: УНІАН

Сьогодні, 30 жовтня по всій країні проходила загальнонаціональна толока. За один день українцям вдалося одночасно висадити близько 3 мільйонів дерев. Про це повідомляє УНІАН.
Масштабне висадження дерев відбувається у рамках державної програми «Зелена країна», що ініціював Зеленський. Програма передбачає висадження 1 мільярду дерев за три роки і збільшення площі лісів на 1 мільйон гектарів за 10 років.
Толока пройшла у співпраці з Акцією «Висадження дерев одним мільйоном людей за 1 добу» що проходить в рамках глобального проєкту «Озеленення планети».

Разом із мільйоном людей висаджував дерева і міністр захисту довкілля та природних ресурсів.

«Це є не тільки потужним засобом боротьби зі зміною клімату, але й запобігає деградації ґрунтів, забрудненню та обмілінню рік, опустелюванню, сприяє збереженню біорізноманіття», — розповів Роман Абрамовський.

Цієї осені лісівники висадять щонайменше 32 мільйонів сіянців. Вже в наступному році в рамках програми планують висадити 300 млн сіянців. Зазначимо, що цієї весни в Україні вже висадили близько 200 мільйонів дерев.

Осіння лісокультурна кампанія триває з початку жовтня до кінця листопада.  Доєднатися до акції можна, зареєструвавшись на сайті «Зелена країна». Висадка дерев відбувається по всій країні, потрібно лише обрати зручну для себе локації.
Також на цьому сайті можна взяти участь у благодійній акції. Якщо заплатити 50 гривень, лісівники висадять одне дерево в обраній вами області. При цьому висадять ліс безкоштовно, всі кошти підуть  фонду «Таблеточки», який  допомагає онкохворим дітям та їхнім родинам.

Коментарі