Новини

Найкращі фільм та режисура: український фільм отримав нагороди на іспанському кінофестивалі

На фестиваль подали 380 фільмів, серед яких на конкурс відібрали 20 стрічок. 

Фото: usfa.gov.ua

Український фільм «Мати Апостолів» отримав дві нагороди за найкращий фільм та найкращу режисуру. Про це  повідомили на сайті Держкіно.

Церемонія нагородження шостого кінофестивалю Calella Film Festival відбулася в іспанському місті Калельї.

На фестиваль подали 380 фільмів, серед яких на конкурс відібрали 20 стрічок. На нагороду висунули шість — із Японії, Чехії, Фінляндії, Іспанії, Великобританії та України.

Військову драму зняли за реальними подіями, що відбувалися на сході України 2014 року. У сюжеті йдеться про матір, яка намагається допомогти своєму синові. Заради цього вона готова пройти крізь небезпеку війни.

Картину презентували в іспанських містах Калельї (Calella) та Аре́ньш-да-Мар (Arenys de Mar) режисер Заза Буадзе та продюсер Дмитро Овечкін.

Показ стрічки в місті Аре́ньш-да-Марі відвідали представники Генерального консульства України в Барселоні. Там напередодні відбулася зустріч щодо необхідности організації показів фільму для української діаспори в Іспанії.

Картину «Мати Апостолів» створила компанія «Студія “Золоте Руно”» за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України.

Коментарі