Новини

В Україні запустили додаток, що допоможе волонтерам та громадським організаціям знайти одне одного

Розробники застосунку називають його «тіндером» для волонтерів.

Фото: docusign/unsplash

В Україні запустили мобільний додаток «Волонтер», що має спростити комунікацію між громадськими організаціями та активними громадянами.  Про це повідомили в Українському кризовому медіацентрі.

Зареєстровані користувачі бачитимуть в застосунку перелік громадських організацій, в яких можна поволонтерити та які розташовані поруч. Додаток містить і посилання на корисну літературу щодо волонтерства та законодавчу базу, що регулює це питання.
Розробники застосунку називають його «тіндером» для волонтерів.

Виконавча директорка Національного українського молодіжного об’єднання Олена Подобєд-Франківська розповіла, що молодіжні організації в Україні не знають, як залучити до своєї роботи більше активних людей, а ті, своєю чергою, не знають, куди можуть піти, щоб розпочати діяльність.

«У 2021 році взимку було проведене опитування про участь у діяльності громадських організацій. Результати дуже невтішні: лише 4% опитаних – їхні учасники, ще 14% – ті, хто періодично долучається. Однак із 2012 року зацікавленість до волонтерства зростає. Є дві полярні картини – зростає запит на громадську активність, однак реальний показник невисокий. Люди не знають, де і як шукати потенційну активність. Тому ми вирішили з’єднати організації та волонтерів, які не знають, куди долучатися», – розповіла директорка.

Застосунок вже доступний на IOS та Android.

Раніше ми писали про те, що ПЦУ запустила додаток «Моя церква». У додатку доступні 5 розділів: календар церковних свят та важливих подій, молитви, карта храмів (близько 5000 храмів ПЦУ), новини з життя церкви та особистий кабінет, де користувачі можуть поспілкуватися на духовні теми через онлайн-чат зі священником.

Коментарі