Новини

В Україні створять дитячий науковий центр в партнерстві з NASA

Проєкт реалізує Мала академія наук під егідою ЮНЕСКО.

У Пущі-Водиці побудують Міжнародний центр дитячої наукової творчості, при це повідомляє Міністерство освіти і науки України.

Центр має стати майданчиком для проведення всеукраїнських і міжнародних конкурсів, олімпіад, підготовки молодих науковців.

«Відкриття Міжнародного центру дитячої наукової творчості – це передусім успішний розвиток науки. Понад 6 тисяч вчителів сьогодні залучені в ту спільноту, яка зветься Малою академією наук і має статус центру наукової освіти ЮНЕСКО. Саме МАНівці мають найбільший вплив на стартап-рух в Україні, а Мала академія наук популяризує, зокрема, STEM-освіту в державі. Відчуваю велику гордість за нашу молодь, освіту та науку. Тільки вперед!», – наголосив Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет.

Так, на базі центру створять обсерваторію та 12 лабораторій (природничих наук, технологій, інженерії та математики), готель для викладачів, молодіжний хостел, їдальню, спортивний комплекс та сферичний кінотеатр.

Проєкт реалізує Мала академія наук під егідою ЮНЕСКО. Повідомляється, до проєктування та обладнання лабораторій залучили фахівців NASA, Європейської організації з ядерних досліджень CERN та Аргонської національної лабораторії (дослідницький центр Міністерства енергетики США).

Завершити будівництво планують в 2023 році. Його вестимуть у межах програми «Велике будівництво».

Коментарі