Новини

Пообіцяла сину медаль: українська борчиня Алла Черкасова здобула «бронзу» на Олімпіаді в Токіо

Тепер в України на Олімпійських іграх сім нагород: 6 бронзових медалей і одне «срібло».

Фото: AP

Українська борчиня Алла Черкасова 3 серпня здобула бронзову медаль на Олімпійських іграх у Токіо з греко-римської боротьби (до 68 кг).

У фіналі вона подолала японку Сару Досьо — чемпіонку Олімпійських ігор 2016 року, чемпіонку світу 2017 року, призерку чемпіонатів світу 2013 (бронза), 2014 (срібло), 2015 (бронза), чотириразову чемпіонку Азії.

Перемогу над Досьо українка здобула вже наприкінці першого періоду. Черкасовій вдалося піти в атаку та втримати суперницю.

Борчиня більше не буде брати участь у відборі на Олімпійські ігри. Про це вона розповіла у коментарі «Суспільне Спорт». Після поразки у півфіналі спортсменка поділилася враженнями від поєдинку і пообіцяла привезти медаль синові:

«Мене син попросив медаль. Я готова зробити все, щоб привезти йому медаль. Це моя остання Олімпіада  —  останній шанс здійснити мрію. Тільки фінал мені потрібен. Постараюся туди потрапити» – сказала Алла у коментарі «Суспільне Спорт».

Наступного дня вона перемогла у поєдинку і здобула «бронзу».

Довідка:

Алла Черкасова — 32-річна борчиня зі Львова. Змагатися у боротьбі спортсменка розпочала з 2003 року на дитячому рівні. Перший дорослий турнір міжнародного рівня борчиня провела 2008-го — на золотому гран-прі вона посіла друге місце.

Черкасова — 2-разова призерка чемпіонатів світу та 5-разова призерка Євро у жіночій боротьбі. Найвищі результати — «золото» чемпіонату світу 2018 та Євро 2019.

 

 

 

Коментарі