Це грантовий проєкт, кошти на ремонт отримали в рамках транскордонного співробітництва між Україною і Румунією.
![](https://shpalta.media/wp-content/uploads/2021/07/umit-yildirim-9OB46apMbC4-unsplash-1024x576.jpg)
Фото Ümit Yıldırım, unsplash.com
У напрямку пункту пропуску «Дяківці», який веде до українсько-румунського державного кордону в Чернівецькій області, проводять капітальний ремонт автошляху. Зокрема розширюють проїзну частину до 7 метрів.
Про це повідомляє прессекретарка Служби автомобільних доріг у Чернівецькій області Наталя Гатеж.
Йдеться про автошлях Т-26-04 Чернівці — Герца — КПП «Дяківці», км 31+140 – км 35+995. Ремонтом охоплено ділянку протяжністю майже 5 кілометрів. Її можна знайти на мапі за посиланням.
Наталя Гатеж зазначила, що роботи виконують у рамках програми «Велике будівництво».
![](https://shpalta.media/wp-content/uploads/2021/07/авто-1024x768.jpg)
Фото Служби автомобільних доріг у Чернівецькій області
«Це грантовий проєкт, тому кошти на ремонт отримали в рамках транскордонного співробітництва між Україною і Румунією. Частково фінансування робіт проводить Укравтодор та ЄС. Роботи розпочали давно. Потрібно виконати переоблаштування штучних споруд, їх є 9. Також відремонтувати 36-метровий міст, розширити дорогу та укріпити узбіччя», — зазначила Наталя Гатеж.
Наразі на мостовій споруді вже виконали роботи з посилення проміжної опори.
Наталя Гатеж повідомила, що на цій ділянці дороги передбачили два шари асфальтобетону, нанесення горизонтальної дорожньої розмітки, знаків, бар’єрного огородження та впорядкування узбіч.
Замовником робіт є Служба автомобільних доріг у Чернівецькій області. А виконує їх підрядна організація ТОВ «ШБУ-77».