Новини

Україна – найбільш нещаслива країна Європи, – рейтинг Світового звіту

Коефіцієнт щастя в нашій країні оцінили в 4,9, тоді як середній у Європі – 6,4.

Фото
Andre Hunter, unsplash.com

Світовий звіт про щастя 2021 (Global Happiness Levels 2021) назвав Україну найбільш нещасливою країною в Європі. Коефіцієнт щастя у нас дослідники оцінили у 4,9, тоді як середній у Європі – 6,4.

Про це пише Суспільне з посиланням на worldhappiness.report.

За інформацією, поданою у звіті, цьогоріч дослідники враховували пандемію COVID-19 та її наслідки у різних державах, соціальну підтримку, свободу вибору, щедрість, сприйняття корупції у владі й бізнесі та нещодавній емоційний досвід, який переживали люди.

Зазначають, що у найнещаснішій Україні конфлікти продовжують чинити тиск на її політику, безпеку та економіку. Зокрема корупція у владі залишається великою суспільною проблемою.

Згідно з дослідженням, Канада залишається найщасливішою країною у Північній Америці, хоча її загальний світовий рейтинг із роками знизився.

Гаїті є найнещаснішою країною в регіоні із середньорічним зростанням ВВП всього 1,3% за 20 років. Слабка економіка і політична нестабільність там посилилися пандемією, що звела нанівець зусилля зі скорочення бідности та збільшила нерівність.

Уругвай є найщасливішою країною Південної Америки, а Колумбія, Еквадор та Венесуела перебувають на різних етапах росту рівня щастя, але їхні стосунки багато в чому взаємозалежні.

Фінляндія залишається на вершині таблиці лідерів як найщасливіша країна у світі. На рейтинг цьогоріч також вплинув високий рівень довіри до способів боротьби з пандемією COVID-19. Найрозвиненішою країною в Азії є Саудівська Аравія, а у Східній Азії та Океанії — Нова Зеландія. Найнещаснішою у регіоні залишається Індія. Найщасливішою у Східній Африці став Маврікій.

Раніше ми писали про те, що Україна ввійшла в п’ятірку найбільш нещасливих країн світу.

 

Коментарі