Новини

Перепис населення в Україні проведуть через інтернет. Коли саме

Перший і єдиний всеукраїнський перепис населення в Україні проводили у 2001 році. Тоді загальна кількість населення становила 48 мільйонів 457 тисяч осіб.

Elena Mozhvilo, Unsplash

Перепис населення України у 2023 році буде проводитися через інтернет.

Про це повідомив міністр Кабінету міністрів Олег Немчінов 25 червня.

За його словами, на сьогоднішньому засіданні комісії з питань підготовки Всеукраїнського перепису населення вирішили запустити сервіс для ідентифікації. Це будуть робити за допомогою номера мобільного телефону під час окремого інтернет-раунду Всеукраїнського перепису.

Також на комісії розглянули матеріали пробного перепису в 2019 році у частині Оболонського району міста Києва, Бородянському районі Київської области та Пісківській ОТГ.

У грудні 2020 року у Кабміні порахували, що на проведення перепису треба понад 7 мільярдів гривень. Майже 70% із цих грошей витратять на зарплату тимчасовим працівникам, які ним займатимуться. 

Перший і єдиний всеукраїнський перепис населення в Україні проводили у 2001 році. Тоді загальна кількість населення становила 48 мільйонів 457 тисяч осіб. Чоловіків – 22 мільйони 441 тисяча (46,3%), жінок – 26 мільйонів 16 тисяч (53,7%).

Коментарі