Збірна України виграла командний залік чемпіонату Європи з жіночої боротьби

Українська команда завоювала 8 медалей.

Збірна України посіла перше місце на змаганнях Європи з жіночої боротьби. Наша команда завоювала золоті, срібні та бронзові медалі.

Про це повідомляє Укрінформ.

Змагання провели у Північній Македонії, місті Скоп’є.

«Завершилася молодіжна першість Європи з жіночої боротьби (спортсменки до 23-х років). За підсумками турніру в 10 вагових категоріях збірна України завоювала 8 медалей і, набравши 183 очки, посіла перше місце в загальнокомандному заліку», — мовиться у повідомленні.

«Золото» здобули:

Христина-Зоряна Демко (вагова категорія до 55 кг);

Аліна Грушина (57 кг);

Тетяна Ріжко (62 кг);

Оксана Чудик (68 кг).

Срібною призеркою стала Катерина Зелених (65 кг).

А «бронзу» виграли:

Лілія Маланчук (50 кг);

Марія Винник (53 кг);

Соломія Винник (59 кг).

Друге місце у Росії (167), а третя позиція у команди Польщі (128).

Загалом на молодіжному чемпіонаті Європи з жіночої боротьби виступили представниці 24-х країн континенту.

Нагадаємо, чернівецький спортсмен Олександр Стрілецький потрапив у п’ятірку кращих за підрахунками FINA на міжнародних змаганнях із плавання.

Також ми раніше писали про те, що український спортсмен Ігор Радівілов здобув золото під час останнього дня чемпіонату Європи зі спортивної гімнастики. У змаганнях узяла участь і українка Анастасія Бачинська. Вона отримала бронзу.