Новини

Чернівецька команда здобула срібло на чемпіонаті України з баскетболу

Буковинська команда зіграла з колективом «Хмельницька Політехніка».

Фото Markus Spiske, unsplash.com

Команда «CHE-BASKET» стала срібною призеркою першолігового чемпіонату України. Змагання провели у Хмельницькому. Буковинська команда зіграла з колективом «Хмельницька Політехніка».

Про це повідомляє сайт Чернівці Спорт.

За результатами чемпіонату, чернівецька команда поступилась хмельницькій. Рахунок — 88:93 (результат серії – 1:2). Буковинці здобули срібло.

«У складі «Хмельницької Політехніки» переможцем першолігового чемпіонату України став буковинець Василь Федоряк, який у сьогоднішньому матчі набрав 13 очок. Серед гравців «CHE-BASKET» найрезультативнішими гравцями матчу стали Владислав Лисаненко (25), Олександр Шашков (20) та Максим Воробйов (17)», — додали у повідомленні.

Фото chernivtsisport

Раніше ми писали про те, що чернівецька збірна команда посіла перше місце на чемпіонаті України з грепплінгу та панкратіону. У змаганнях взяли участь понад тисяча учасників із 15 областей України. Чернівецька команда здобула 6 кубків.