Новини

Стартував онлайн-конкурс дитячих малюнків: хто може стати учасником

Тема — протидія булінгу. Роботи приймають до 14 травня.

В Україні стартував онлайн-конкурс дитячих малюнків «Країна моїх прав». До участи запрошують дітей до 18 років. Організатор конкурсу — Координаційний центр із надання правової допомоги.

Взяти участь у конкурсі, переглянути роботи та проголосувати за найкращий малюнок можна за посиланням на сайті.

«Такий конкурс ми проводимо вже вдруге. Рік тому під час локдауну в нас виникла ідея провести захід, який дав би дітям можливість проявити творчість і дізнатися більше про їхні права. Ми створили сайт, оголосили умови конкурсу — й отримали близько 1200 малюнків. Цьогоріч умови ті ж самі, змінили лише тему — протидія булінгу. На жаль, вона досі є актуальною», – розповів заступник директора Координаційного центру з надання правової допомоги Сергій Ющишин.

Малюнки приймають до 14 травня. Кожен учасник може подати на конкурс лише одну роботу. Малювати можна олівцями, фломастерами, фарбами, в авторській техніці, у графічному редакторі тощо. Формат робіт — А3 або А4.

Аби проголосувати за кращий малюнок, потрібно авторизуватися на сайті конкурсу і поставити позначку «Подобається». Віддати свій голос можна лише за одну роботу.

Переможців оголосять 24-27 травня. Ними стануть автори робіт, які наберуть найбільшу кількість уподобань учасників голосування. Переможці будуть у трьох вікових категоріях: до 8 років, від 9 до 13 та від 14 до 17 років.

Нагородження триватиме з 28 травня до 4 червня. Переможці отримають грамоти та призи за перше, друге та третє місця у кожній віковій групі.

Більше інформації шукайте за посиланням тут.

Коментарі