Новини

Польоти до Києва майже щодня: до Чернівців зайшла ще одна авіакомпанія

Літаки компанії Windrose курсуватимуть із Чернівців до Києва та у зворотному напрямку.

Фото Ross Parmly, unsplash.com

Ще одна авіакомпанія — Windrose — здійснюватиме авіаперельоти між Чернівцями та Києвом. Таку інформацію «Шпальті» підтвердив заступник міського голови Чернівців Ігор Крохмаль.

«Це велика українська компанія. Перемовини з нею проводило керівництво нашого аеропорту. Вони виявили бажання в літній період організовувати польоти, починаючи з червня і до жовтня. Тож авіакомпанія подала заявку до Державіаруху та отримала погодження», — розповів Ігор Крохмаль.

За словами заступника міського голови, пасажиропотік вивчатимуть маркетологи компаній. Водночас Крохмаль припускає, що в літній період заповненість літаків повинна бути хорошою.

Як зазначають на сайті авіакомпанії, вартість перельоту становитиме від 795 гривень в один бік. Авіарейси будуть у вівторок, четвер та неділю між нашим летовищем та аеропортом «Бориспіль».

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що Чернівецький міжнародний аеропорт імені Леоніда Каденюка уклав угоду про авіасполучення між Києвом та Чернівцями з компанією «Мотор-Січ». Перельоти цієї авіакомпанії будуть виконувати у понеділок, середу і п’ятницю та сполучатимуть наш аеропортом зі столичним летовищем «Жуляни».

 

Коментарі