Новини

На Буковині розпочинають вакцинацію людей, які старше 80 років: як зареєструватися

Зареєструвати рідних можна трьома способами.

Фото CDC, unsplash.com

З понеділка на Буковині починають вакцинувати від коронавірусу людей, старше 80 років.

Заступниця голови Чернівецької ОДА Наталія Гусак закликала жителів области піклуватися про своїх літніх родичів та записати їх на щеплення.

«Ми прекрасно знаємо наших батьків, дідусів і бабусь. Вони готові останнє віддати, аби тільки дітям було краще. Але зараз той випадок, коли саме ми маємо підкласти їм плече та зробити їхнє життя безпечнішим. Закликаю кожного допомогти своїм літнім родичам і записати їх на безкоштовну вакцинацію проти COVID-19, тому що вони, як ніхто, в зоні ризику», – зазначила Наталія Гусак.

Як розповів «Шпальті» директор Департаменту охорони здоров’я Чернівецької обласної державної адміністрації Олег Чорний, вакцинація добровільна і безкоштовна. Наразі складають список охочих, аби розробити маршрут.

«Мобільні бригади будуть вакцинувати. Але спершу ми маємо знати кількість охочих, аби скласти грамотно логістику маршруту бригади. Сімейний лікар повідомляє своїм пацієнтам про вакцинацію та складає списки. А вже з понеділка починаємо вакцинувати», — зазначив Олег Чорний.

Також за потреби мобільні бригади будуть вакцинувати пацієнтів удома.

Як зареєструвати рідних на вакцинацію:

– через мобільний додаток Дія або на сайті за посиланням;

– повідомивши старосту, голову громади або сімейного лікаря, які і внесуть людину до списку;

– за номером гарячої лінії 066 084 93 13.

Нагадаємо, Україна має отримати вакцину проти коронавірусу Pfizer у квітні.

 

Коментарі